Gegužės 8d. gimė šauni baltų cvergšnaucerių vada nuo Cukra - Tyras Akvamarinas LTCH ir Made In Spain So Sorry Hecateous Rise WJCH. Vadoje 4 kalytės ir 3 patinėliai

Laukiama vasarinė belgų aviganių Malinua vada nuo Iron Degantis Kraujas ir Elena Balzbig

Apie Malinua…

Malinua (Mechelaarmalinois) – vienas iš keturių belgų aviganio tipų. Malinua savo gavo vardą pagal miesto pavadinimą Malines.

Šie šunys turi stiprią sveikatą. Genetinės ligos retos, pasitaiko rečiau nei tarp kitų aviganių, bet galimas keletas paveldimų ligų (pvz.sąnarių displazija, epilepsija). Galimos kai kurios akių ligos.

Labai prieraišus šuo, mėgsta šeimininko dėmesį. Energingas, judrus, nuovokus.

Lengvai dresuojamas dėl didelio noro įtikti šeimininkui. Nekenčia šiurkštaus elgesio su juo, bet treniruojant pozityviais metodais elgiasi labai gerai. Šuniukai turėtų būti auginami namų aplinkoje ir dažnai vedami į jiems nepažįstamas vietas apsižvalgyti, pabendrauti su skirtingais žmonėmis skirtingose situacijose. Malinua turėtų būti savimi pasitikintis, nebijoti nepažįstamų žmonių.

Malinua labai tinka šunų vikrumo varžyboms, gali ganyti, atlikti paieškos, gelbėjimo darbus, dalyvauti paklusnumo varžybose. Tai puikūs policijos, armijos šunys, tinka apsaugai. Tai pati universaliausia šunų veislė pasaulyje !!!

 

© ŠUNŲ DRESŪROS MOKYKLA ŠIAULIUOSE SUNSDRESURA.LT